Witamy na naszej stronie internetowej

Spektakl i karnawałowe szaleństwo

W środę 8 lutego, w naszej szkole odbyło się przedstawienie choinkowe dla uczniów, rodziców oraz społeczności lokalnej wykonane przez najmłodszych uczniów z klas 1c , 2c oraz szkolnego chóru pod bacznym okiem nauczycieli:  Anny Adamkowskiej, Kai Piórkowskiej oraz Roberta Krajewskiego. Inspiracją do tego spektaklu stała się jedna z najbardziej znanych baśni H.Ch. Andersena „Dziewczynka z zapałkami”. 

Dobro, empatia, szacunek oraz otwarta postawa wobec świata i ludzi, to fundamentalne wartości, które przekazujemy naszym uczniom. Licznie zgromadzona publiczność podziwiała kunszt aktorski naszych Małych Artystów, którzy swym fantastycznym występem choć na chwilę przenieśli oglądających w baśniowy świat.

 

Przygotowana dekoracja oraz stroje i rekwizyty pozwoliły nam przenieść się w tamte czasy i bardziej przeżyć tę niezwykłą opowieść. Przepiękne śpiewane piosenki oraz taneczne aranżacje stanowiły wzruszającą oprawą spektaklu, podkreślając tym samym ciepłą rodzinną atmosferę, która panowała wokół. Uczniowie, którzy brali udział w przedstawieniu zostali nagrodzeni owacjami na stająco (co zresztą powtórzyło się następnego dnia, gdy do szkoły na przedstawienie przybyli wychowankowie Samorządowego Przedszkola „Niezapominajka” w Słupnie).  Po zakończonym spektaklu wszyscy udali się na zabawę choinkową przygotowaną przez Radę Rodziców.

Tu też nie zabrakło miłych i sympatycznych chwil, opiewających tańcem i świetną muzyką disco prezentowaną przez naszego absolwenta - DJ Adama, który robił wszystko, aby każdy uczestnik zabawy bawił się jak najlepiej. 

Oprócz tego, Rodzice zadbali o suto zaopatrzony bufet, stoiska z karnawałowymi tatuażami, loterią fantową i malowaniem paznokci, a także zorganizowali „fotobutkę”, która okazała się największym hitem  wieczoru. Wszyscy bawili się świetnie – zobaczcie zresztą sami (foto).

Za tak cudowne i wzorowo przygotowane wydarzenie serdecznie dziękuję wszystkim Aktorom, Chórzystom, Uczniom i Nauczycielom, a także Radzie Rodziców, która współorganizowała i sponsorowała tegoroczną dyskotekę choinkową. 

Dyrektor szkoły

Rekrutacja do klasy pierwszej

Zgodnie z zarządzeniem

Wójta Gminy Słupno

od 15 lutego 2023 r. rozpoczyna się

rekrutacja dzieci do klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej

im. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego

w Słupnie

na rok szkolny 2023/2024

Kartę zgłoszenia można pobrać:

  • ze strony internetowej szkoływww.spslupno.pl
  • osobiście w sekretariacie szkoły

Rekrutacja trwa
do 15 kwietnia 2023 r.

Do karty zgłoszenia dziecka należy dołączyć 1 zdjęcie do legitymacji. 

Dokumenty do pobrania:

Rada Rodziców


Składka na Fundusz Rady Rodziców - rok szkolny 2022/2023

 I dziecko – 50,00 złotych

II dziecko – 50,00 złotych

III dziecko – 0 złotych

Wpłaty dokonujemy na :

Konto Rady Rodziców:

20 9042 0003 0000 2118 2000 0010

w całości  do 15.11.2022 r. 

Stołówka szkolna

Zasady funkcjonowania stołówki przy Szkole Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego w Słupnie (pobierz)

  • Opłaty za obiady na dany miesiąc uiszcza się z góry do 10 każdego miesiąca na nr konta bankowego:
    62 9011 0005 0002 2347 2000 0010 
    Z przyczyn losowych jadłospis na dzień 14 marca został zmieniony
  • aktualny jadłospis (pobierz)
  • alergeny (pobierz)

Szczepienia

Informacja GIS dotycząca szczepień ochronnych 2022

Kreatywnie i Interaktywnie

Zdalna szkoła

Certyfikaty i zaświadczenia