Witamy na naszej stronie internetowej

Wyjazd do Działdowa

"Każdy z Was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte, jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić, jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć, jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić, nie można zdezerterować". Te słowa Jana Pawła II, które padły podczas spotkania z młodzieżą w Gdańsku 1987 roku, stały się mottem kolejnej pielgrzymki autokarowej do Działdowa - ziemi uświęconej męczeńską krwią tysięcy Polaków, a wśród nich patrona Szkoły Podstawowej w Słupnie - arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego. Tegoroczne spotkanie odbyło się 25 września i wzięli w nim udział przedstawiciele klas ósmych pod opieką pani Jolanty Czubak.

było to okazją do odbycia niezwykłej lekcji historii i patriotyzmu. Dzięki tej inicjatywie, w której nasza szkoła bierze udział cykliczne, od momentu spotkania z panią Teresą Krowicką - byłą więźniarką obozu zagłady KL SOLDAU w Działdowie, uczniowie mogli utrwalić pamięć o Polakach, którzy swoje życie oddali za wiarę i ojczyznę. Nasza szkoła wystąpiła z pocztem sztandarowym. Złożyliśmy także kwiaty pod obeliskiem upamiętającym ofiary hitlerowskich zbrodni, których masowe groby znajdują się na terenie byłego obozu w Działdowie. Wśród nich, w nieznanym miejscu, spoczywa także nasz patron - arcybiskup Antoni Julian Nowowiejski.

Stołówka szkolna

Zasady funkcjonowania stołówki przy Szkole Podstawowej im. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego w Słupnie (pobierz)

  • Opłaty za obiady na dany miesiąc uiszcza się z góry do 10 każdego miesiąca na nr konta bankowego:
    62 9011 0005 0002 2347 2000 0010 
  • aktualny jadłospis (pobierz)

Rada Rodziców


Składka na Fundusz Rady Rodziców - rok szkolny 2021/2022

 I dziecko – 45,00 złotych

II dziecko – 35,00 złotych

III dziecko – 0 złotych

Wpłaty dokonujemy na :

Konto Rady Rodziców:

20 9042 0003 0000 2118 2000 0010

w całości  do 15.10.2021 r. 

Kreatywnie i Interaktywnie

Zdalna szkoła

Certyfikaty i zaświadczenia