Witamy na naszej stronie internetowej

Osiągnięcia w prestiżowych konkursach

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Słupnie, wraz z nauczycielami prowadzącymi, już teraz mogą pochwalić się wysokimi osiągnięciami w  prestiżowych  konkursach…

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” zatytułowana jest:  „1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej". To właśnie w niej  uczeń klasy VI b, Piotr Ejman pod kierunkiem p. Anny Mrozowskiej zakwalifikował się do III etapu konkursu, który odbędzie się w Warszawie w marcu 2020 r.

 

To już XXV edycja konkursu historycznego , którego wychowawcze znaczenie doceniają wszyscy, począwszy od rodziców i dziadków.  Dostrzegają je szerokie kręgi nauczycieli, wychowawców i wojskowych. 

   Do Warszawy już niebawem wybiera się także uczennica klasy VIII a – Kinga Górczyńska,        która jako jedna z dwudziestu zakwalifikowanych do etapu powiatowego, dostała się  ( wraz z trojgiem uczniów z powiatu płockiego ) do etapu wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego z języka polskiego – nauczyciel: Eliza Rokicka                   

   To ogromne osiągnięcie ( niewiele ustąpiły Kindze koleżanki z klasy: Kornelia Jaworska, Małgorzata Strusińska i Natalia Palmąka), bowiem konkurs - organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli - słynie z wyjątkowo wysokiego poziomu. Od lat prowadzony jest z myślą o uczniach zdolnych, a także  wykazujących szczególne zainteresowanie wybranym przedmiotem, prezentujących rozległą wiedzę i umiejętność twórczego myślenia.

Gratulujemy

 

Rada Rodziców


Składka na Fundusz Rady Rodziców - rok szkolny 2020/2021

 I dziecko – 45,00 złotych

II dziecko – 35,00 złotych

III dziecko – 0 złotych

Wpłaty dokonujemy na :

Konto Rady Rodziców:

20 9042 0003 0000 2118 2000 0010

w całości  do 15.10.2020 r. lub w ratach:

I  rata płata do 15.10.2020  r. 

II rata – płatna do 15.11.2020 r. 

Kreatywnie i Interaktywnie

Zdalna szkoła

Certyfikaty i zaświadczenia