Plan lekcji
- Szczegóły
- Odsłony: 2193
Plany lekcji. Wygenerowano z e-dziennika WizjaNet: www.mobiDziennik.pl
Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet
Klasa 3 g A - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 3 g ABchł - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. niemiecki 3 g ABdz - Krzewicka M. (g5) |
matematyka 3 g A - Zalewski B. (g10) |
chemia 3 g A - Jakowska B. (g10) |
historia 3 g A - Mrozowska A. (g4) |
fizyka 3 g A - Lewandowska K. (g21) |
2 | 08:55-09:40 | j. polski 3 g A - Owczarek A. (g5) |
j. polski 3 g A - Owczarek A. (g5) |
j. angielski 3 g ABchł - Chmielewska K. (g5) j. niemiecki 3 g ABdz - Krzewicka M. (g21) |
chemia 3 g A - Jakowska B. (g21) |
geografia 3 g A - Czubak J. (g20) |
3 | 09:50-10:35 | j. niemiecki 3 g ABchł - Krzewicka M. (g4) j. angielski 3 g ABdz - Chmielewska K. (g21) |
j. polski 3 g A - Owczarek A. (g20) |
wychowanie fizyczne 3 g ABchł - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. angielski 3 g ABdz - Chmielewska K. (g20) |
biologia 3 g A - Korczak G. (g23) |
j. angielski 3 g ABchł - Chmielewska K. (g23) j. niemiecki 3 g ABdz - Krzewicka M. (g21) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 3 g A - Zalewski B. (g10) |
biologia 3 g A - Korczak G. (g23) |
j. polski 3 g A - Owczarek A. (g5) |
matematyka 3 g A - Zalewski B. (g10) |
religia 3 g A - Olenderek-Majewska K. (g10) |
5 | 11:50-12:35 | zajęcia z wychowawcą 3 g A - Chmielewska K. (g7) |
fizyka 3 g A - Lewandowska K. (g21) |
historia 3 g A - Mrozowska A. (g4) |
matematyka 3 g A - Zalewski B. (g10) |
wychowanie do życia w rodzinie 3 g A - Krzewicka M. (g21) |
6 | 12:50-13:35 | religia 3 g A - Olenderek-Majewska K. (g4) |
wychowanie fizyczne 3 g ABchł - Kaczorowska E. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 3 g ABdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
matematyka 3 g A - Zalewski B. (g10) |
wychowanie fizyczne 3 g ABchł - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. angielski 3 g ABdz - Chmielewska K. (g4) |
j. polski 3 g A - Owczarek A. (g7) |
7 | 13:45-14:30 | j. angielski 3 g ABchł - Chmielewska K. (g4) wychowanie fizyczne 3 g ABdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
geografia 3 g A - Czubak J. (g20) |
j. niemiecki 3 g ABchł - Krzewicka M. (g7) wychowanie fizyczne 3 g ABdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
j. niemiecki 3 g ABchł - Krzewicka M. (g20) wychowanie fizyczne 3 g ABdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
|
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 3 g B - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 3 g ABchł - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. niemiecki 3 g ABdz - Krzewicka M. (g5) j. angielski 3 g BCchł - Chmielewska K. (g23) j. niemiecki 3 g BCdz - Różańska U. (g7) |
geografia 3 g B - Mrozowska A. (g4) |
historia 3 g B - Mrozowska A. (g4) |
chemia 3 g B - Jakowska B. (g20) |
chemia 3 g B - Jakowska B. (g5) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 3 g B - Krysiak M. (g21) |
matematyka 3 g B - Krysiak M. (g10) |
j. angielski 3 g ABchł - Chmielewska K. (g5) j. niemiecki 3 g ABdz - Krzewicka M. (g21) j. niemiecki 3 g BCchł - Różańska U. (g7) wychowanie fizyczne 3 g BCdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
religia 3 g B - Olenderek-Majewska K. (g20) |
biologia 3 g B - Korczak G. (g23) |
3 | 09:50-10:35 | j. niemiecki 3 g ABchł - Krzewicka M. (g4) j. angielski 3 g ABdz - Chmielewska K. (g21) j. niemiecki 3 g BCchł - Różańska U. (g7) wychowanie fizyczne 3 g BCdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
j. polski 3 g B - Rokicka E. (g5) |
wychowanie fizyczne 3 g ABchł - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. angielski 3 g ABdz - Chmielewska K. (g20) wychowanie fizyczne 3 g BCchł - Zalewska M. (hala sportowa) j. niemiecki 3 g BCdz - Różańska U. (g7) |
geografia 3 g B - Mrozowska A. (g4) |
j. angielski 3 g ABchł - Chmielewska K. (g23) j. niemiecki 3 g ABdz - Krzewicka M. (g21) j. niemiecki 3 g BCchł - Różańska U. (g7) wychowanie fizyczne 3 g BCdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
4 | 10:45-11:30 | j. polski 3 g B - Rokicka E. (g5) |
j. polski 3 g B - Rokicka E. (g5) |
matematyka 3 g B - Krysiak M. (g21) |
j. polski 3 g B - Rokicka E. (g5) |
fizyka 3 g B - Lewandowska K. (g21) |
5 | 11:50-12:35 | historia 3 g B - Mrozowska A. (g4) |
religia 3 g B - Olenderek-Majewska K. (g7) |
fizyka 3 g B - Lewandowska K. (g21) |
matematyka 3 g B - Krysiak M. (g21) |
matematyka 3 g B - Krysiak M. (g10) |
6 | 12:50-13:35 | biologia 3 g B - Korczak G. (g23) |
wychowanie fizyczne 3 g ABchł - Kaczorowska E. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 3 g ABdz - Gomułka G. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 3 g BCchł - Zalewska M. (hala sportowa) j. angielski 3 g BCdz - Chmielewska K. (g4) |
j. polski 3 g B - Rokicka E. (g5) |
wychowanie fizyczne 3 g ABchł - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. angielski 3 g ABdz - Chmielewska K. (g4) wychowanie fizyczne 3 g BCchł - Zalewska M. (hala sportowa) j. niemiecki 3 g BCdz - Różańska U. (g7) |
zajęcia z wychowawcą 3 g B - Mrozowska A. (g4) |
7 | 13:45-14:30 | j. angielski 3 g ABchł - Chmielewska K. (g4) wychowanie fizyczne 3 g ABdz - Gomułka G. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 3 g BCchł - Zalewska M. (hala sportowa) |
j. angielski 3 g BCchł - Chmielewska K. (g4) wychowanie fizyczne 3 g BCdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
j. niemiecki 3 g ABchł - Krzewicka M. (g7) wychowanie fizyczne 3 g ABdz - Gomułka G. (hala sportowa) j. angielski 3 g BCdz - Chmielewska K. (g4) |
j. niemiecki 3 g ABchł - Krzewicka M. (g20) wychowanie fizyczne 3 g ABdz - Gomułka G. (hala sportowa) j. angielski 3 g BCdz - Chmielewska K. (g5) |
j. angielski 3 g BCchł - Chmielewska K. (g23) |
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 3 g C - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 3 g BCchł - Chmielewska K. (g23) j. niemiecki 3 g BCdz - Różańska U. (g7) |
j. polski 3 g C - Owczarek A. (g23) |
j. polski 3 g C - Owczarek A. (g5) |
j. polski 3 g C - Owczarek A. (g5) |
geografia 3 g C - Czubak J. (g20) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 3 g C - Zalewski B. (g10) |
religia 3 g C - Olenderek-Majewska K. (g20) |
j. niemiecki 3 g BCchł - Różańska U. (g7) wychowanie fizyczne 3 g BCdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
matematyka 3 g C - Zalewski B. (g10) |
matematyka 3 g C - Zalewski B. (g10) |
3 | 09:50-10:35 | j. niemiecki 3 g BCchł - Różańska U. (g7) wychowanie fizyczne 3 g BCdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
historia 3 g C - Mrozowska A. (g4) |
wychowanie fizyczne 3 g BCchł - Zalewska M. (hala sportowa) j. niemiecki 3 g BCdz - Różańska U. (g7) |
geografia 3 g C - Czubak J. (g20) |
j. niemiecki 3 g BCchł - Różańska U. (g7) wychowanie fizyczne 3 g BCdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
4 | 10:45-11:30 | j. polski 3 g C - Owczarek A. (g20) |
matematyka 3 g C - Zalewski B. (g10) |
chemia 3 g C - Jakowska B. (g10) |
historia 3 g C - Mrozowska A. (g4) |
j. polski 3 g C - Owczarek A. (g5) |
5 | 11:50-12:35 | biologia 3 g C - Korczak G. (g23) |
chemia 3 g C - Jakowska B. (g5) |
matematyka 3 g C - Zalewski B. (g10) |
religia 3 g C - Olenderek-Majewska K. (g7) |
zajęcia z wychowawcą 3 g C - Różańska U. (g7) |
6 | 12:50-13:35 | fizyka 3 g C - Lewandowska K. (g21) |
wychowanie fizyczne 3 g BCchł - Zalewska M. (hala sportowa) j. angielski 3 g BCdz - Chmielewska K. (g4) |
fizyka 3 g C - Lewandowska K. (g21) |
wychowanie fizyczne 3 g BCchł - Zalewska M. (hala sportowa) j. niemiecki 3 g BCdz - Różańska U. (g7) |
biologia 3 g C - Korczak G. (g23) |
7 | 13:45-14:30 | wychowanie fizyczne 3 g BCchł - Zalewska M. (hala sportowa) |
j. angielski 3 g BCchł - Chmielewska K. (g4) wychowanie fizyczne 3 g BCdz - Gomułka G. (hala sportowa) |
j. angielski 3 g BCdz - Chmielewska K. (g4) |
j. angielski 3 g BCdz - Chmielewska K. (g5) |
j. angielski 3 g BCchł - Chmielewska K. (g23) |
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 4 a - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. polski 4 a - Owczarek A. (18) |
matematyka 4 a - Kolczyńska E. (18) |
wychowanie fizyczne 4 ab ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 ab dz - Gomułka G. (hala sportowa) |
matematyka 4 a - Kolczyńska E. (18) |
wychowanie fizyczne 4 ab ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 ab dz - Gomułka G. (hala sportowa) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 4 a - Kolczyńska E. (18) |
przyroda 4 a - Czubak J. (18) |
Technika 4 a - Jakubowska J. (18) |
j. polski 4 a - Owczarek A. (18) |
matematyka 4 a - Kolczyńska E. (18) |
3 | 09:50-10:35 | muzyka 4 a - Chojnacki M. (18) |
j. angielski 4 a - Grabowska M. (18) |
religia 4 a - Gutkowski k. (18) |
historia 4 a - Chwiałkowski S. (18) |
j. polski 4 a - Owczarek A. (18) |
4 | 10:45-11:30 | j. angielski 4 a - Grabowska M. (18) |
j. polski 4 a - Owczarek A. (18) |
informatyka 4 a - Niedbała M. (3) |
przyroda 4 a - Czubak J. (18) |
j. angielski 4 a - Grabowska M. (18) |
5 | 11:50-12:35 | wychowanie fizyczne 4 ab ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 ab dz - Gomułka G. (hala sportowa) |
plastyka 4 a - Owczarek A. (18) |
j. polski 4 a - Owczarek A. (18) |
wychowanie fizyczne 4 ab ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 ab dz - Gomułka G. (hala sportowa) |
zajęcia z wychowawcą 4 a - Owczarek A. (18) |
6 | 12:50-13:35 | religia 4 a - Gutkowski k. (18) |
||||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 4 b - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | plastyka 4 b - Jakubowska J. (14) |
matematyka 4 b - Lewandowska K. (14) |
wychowanie fizyczne 4 ab ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 ab dz - Gomułka G. (hala sportowa) |
informatyka 4 b - Niedbała M. (3) |
wychowanie fizyczne 4 ab ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 ab dz - Gomułka G. (hala sportowa) |
2 | 08:55-09:40 | muzyka 4 b - Chojnacki M. (14) |
j. polski 4 b - Rokicka E. (14) |
historia 4 b - Chwiałkowski S. (14) |
matematyka 4 b - Lewandowska K. (14) |
j. angielski 4 b - Grabowska M. (14) |
3 | 09:50-10:35 | j. polski 4 b - Rokicka E. (14) |
Technika 4 b - Jakubowska J. (14) |
j. angielski 4 b - Grabowska M. (14) |
j. polski 4 b - Rokicka E. (14) |
matematyka 4 b - Lewandowska K. (14) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 4 b - Lewandowska K. (14) |
przyroda 4 b - Czubak J. (14) |
zajęcia z wychowawcą 4 b - Lewandowska K. (14) |
religia 4 b - Gutkowski k. (14) |
j. polski 4 b - Rokicka E. (14) |
5 | 11:50-12:35 | wychowanie fizyczne 4 ab ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 ab dz - Gomułka G. (hala sportowa) |
j. angielski 4 b - Grabowska M. (14) |
j. polski 4 b - Rokicka E. (14) |
wychowanie fizyczne 4 ab ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 ab dz - Gomułka G. (hala sportowa) |
religia 4 b - Gutkowski k. (14) |
6 | 12:50-13:35 | przyroda 4 b - Czubak J. (14) |
||||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 4 c - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. polski 4 c - Kusińska K. (10) |
matematyka 4 c - Niedbała M. (10) |
historia 4 c - Chwiałkowski S. (10) |
religia 4 c - Gutkowski k. (10) |
religia 4 c - Gutkowski k. (10) |
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 4 c - Grabowska M. (10) |
wychowanie fizyczne 4 4c ch 5c ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 4c dz 5c dz - Zalewska M. (sala gimnastyczna) |
j. polski 4 c - Kusińska K. (10) |
przyroda 4 c - Czubak J. (10) |
j. polski 4 c - Kusińska K. (10) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 4 c - Niedbała M. (10) |
przyroda 4 c - Czubak J. (10) |
informatyka 4 c - Niedbała M. (3) |
wychowanie fizyczne 4 4c ch 5c ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 4c dz 5c dz - Zalewska M. (sala gimnastyczna) |
Technika 4 c - Jakubowska J. (10) |
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 4 4c ch 5c ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 4c dz 5c dz - Zalewska M. (sala gimnastyczna) |
muzyka 4 c - Chojnacki M. (10) |
j. angielski 4 c - Grabowska M. (10) |
j. polski 4 c - Kusińska K. (10) |
matematyka 4 c - Niedbała M. (10) |
5 | 11:50-12:35 | plastyka 4 c - Jakubowska J. (10) |
j. polski 4 c - Kusińska K. (10) |
wychowanie fizyczne 4 4c ch 5c ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 4c dz 5c dz - Zalewska M. (sala gimnastyczna) |
matematyka 4 c - Niedbała M. (10) |
j. angielski 4 c - Grabowska M. (10) |
6 | 12:50-13:35 | zajęcia z wychowawcą 4 c - Niedbała M. (10) |
wychowanie do życia w rodzinie 4 c - Krzewicka M. (10) |
|||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 5 a - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 5 a - Kolczyńska E. (16) |
j. angielski 5 a - Chwiałkowski S. (16) |
geografia 5 a - Czubak J. (16) |
wychowanie fizyczne 5 a,b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 5 a,b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
zajęcia z wychowawcą 5 a - Kolczyńska E. (16) |
2 | 08:55-09:40 | j. polski 5 a - Kusińska K. (16) |
muzyka 5 a - Chojnacki M. (16) |
matematyka 5 a - Kolczyńska E. (16) |
j. angielski 5 a - Chwiałkowski S. (16) |
wychowanie fizyczne 5 a,b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 5 a,b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
3 | 09:50-10:35 | historia 5 a - Mrozowska A. (16) |
matematyka 5 a - Kolczyńska E. (16) |
j. polski 5 a - Kusińska K. (16) |
j. polski 5 a - Kusińska K. (16) |
j. polski 5 a - Kusińska K. (16) |
4 | 10:45-11:30 | j. angielski 5 a - Chwiałkowski S. (16) |
Technika 5 a - Jakubowska J. (16) |
wychowanie fizyczne 5 a,b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 5 a,b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
matematyka 5 a - Kolczyńska E. (16) |
plastyka 5 a - Jakubowska J. (16) |
5 | 11:50-12:35 | informatyka 5 a - Niedbała M. (3) |
wychowanie fizyczne 5 a,b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 5 a,b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
religia 5 a - Gutkowski k. (16) |
religia 5 a - Gutkowski k. (16) |
biologia 5 a - Korczak G. (16) |
6 | 12:50-13:35 | j. polski 5 a - Kusińska K. (16) |
historia 5 a - Mrozowska A. (16) |
|||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 5 b - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. polski 5 b - Ołdakowska D. (16G) |
Technika 5 b - Jakubowska J. (16G) |
informatyka 5 b - Niedbała M. (3) |
wychowanie fizyczne 5 a,b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 5 a,b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
zajęcia z wychowawcą 5 b - Chwiałkowski S. (16G) |
2 | 08:55-09:40 | historia 5 b - Mrozowska A. (16G) |
matematyka 5 b - Kolczyńska E. (16G) |
j. polski 5 b - Ołdakowska D. (16G) |
plastyka 5 b - Jakubowska J. (16G) |
wychowanie fizyczne 5 a,b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 5 a,b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
3 | 09:50-10:35 | j. angielski 5 b - Chwiałkowski S. (16G) |
j. angielski 5 b - Chwiałkowski S. (16G) |
geografia 5 b - Czubak J. (16G) |
matematyka 5 b - Kolczyńska E. (16G) |
j. polski 5 b - Ołdakowska D. (16G) |
4 | 10:45-11:30 | muzyka 5 b - Chojnacki M. (16G) |
j. polski 5 b - Ołdakowska D. (16G) |
wychowanie fizyczne 5 a,b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 5 a,b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
j. angielski 5 b - Chwiałkowski S. (16G) |
religia 5 b - Gutkowski k. (16G) |
5 | 11:50-12:35 | matematyka 5 b - Kolczyńska E. (16G) |
wychowanie fizyczne 5 a,b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 5 a,b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
matematyka 5 b - Kolczyńska E. (16G) |
biologia 5 b - Korczak G. (16G) |
historia 5 b - Mrozowska A. (16G) |
6 | 12:50-13:35 | religia 5 b - Gutkowski k. (16G) |
wychowanie do życia w rodzinie 5 b - Krzewicka M. (16G) |
j. polski 5 b - Ołdakowska D. (16G) |
||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 5 c - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | j. angielski 5 c - Chwiałkowski S. (2) |
j. polski 5 c - Ołdakowska D. (2) |
matematyka 5 c - Kolczyńska E. (2) |
geografia 5 c - Czubak J. (2) |
j. polski 5 c - Ołdakowska D. (2) |
2 | 08:55-09:40 | j. polski 5 c - Ołdakowska D. (2) |
wychowanie fizyczne 4 4c ch 5c ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 4c dz 5c dz - Zalewska M. (sala gimnastyczna) |
informatyka 5 c - Niedbała M. (3) |
matematyka 5 c - Kolczyńska E. (2) |
j. angielski 5 c - Chwiałkowski S. (2) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 5 c - Kolczyńska E. (2) |
muzyka 5 c - Chojnacki M. (2) |
historia 5 c - Mrozowska A. (2) |
wychowanie fizyczne 4 4c ch 5c ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 4c dz 5c dz - Zalewska M. (sala gimnastyczna) |
religia 5 c - Gutkowski k. (2) |
4 | 10:45-11:30 | wychowanie fizyczne 4 4c ch 5c ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 4c dz 5c dz - Zalewska M. (sala gimnastyczna) |
j. angielski 5 c - Chwiałkowski S. (2) |
j. polski 5 c - Ołdakowska D. (2) |
j. polski 5 c - Ołdakowska D. (2) |
biologia 5 c - Korczak G. (2) |
5 | 11:50-12:35 | religia 5 c - Gutkowski k. (2) |
matematyka 5 c - Kolczyńska E. (2) |
wychowanie fizyczne 4 4c ch 5c ch - Kaczorowska E. (sala gimnastyczna) wychowanie fizyczne 4 4c dz 5c dz - Zalewska M. (sala gimnastyczna) |
zajęcia z wychowawcą 5 c - Ołdakowska D. (2) |
Technika 5 c - Jakubowska J. (2) |
6 | 12:50-13:35 | historia 5 c - Mrozowska A. (2) |
wychowanie do życia w rodzinie 5 c - Krzewicka M. (2) |
plastyka 5 c - Jakubowska J. (2) |
||
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 6 a - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | przyroda 6 a - Czubak J. (g20) |
przyroda 6 a - Czubak J. (g20) |
zajęcia techniczne 6 a - Jakubowska J. (g3) |
plastyka 6 a - Jakubowska J. (g3) |
historia i społeczeństwo 6 a - Mrozowska A. (g4) |
2 | 08:55-09:40 | matematyka 6 a - Niedbała M. (g3) |
j. polski 6 a - Ołdakowska D. (g2) |
historia i społeczeństwo 6 a - Mrozowska A. (g4) |
matematyka 6 a - Niedbała M. (g3) |
j. polski 6 a - Ołdakowska D. (g2) |
3 | 09:50-10:35 | j. polski 6 a - Ołdakowska D. (g23) |
wychowanie fizyczne 6 a chłopcy - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) zajęcia komputerowe 6 a dziewczęta - Niedbała M. (g22) |
j. polski 6 a - Ołdakowska D. (g2) |
j. polski 6 a - Ołdakowska D. (g2) |
j. angielski 6 a chłopcy - Chwiałkowski S. (g3) wychowanie fizyczne 6 a dziewczęta - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
4 | 10:45-11:30 | j. polski 6 a - Ołdakowska D. (g23) |
zajęcia komputerowe 6 a chłopcy - Niedbała M. (g22) wychowanie fizyczne 6 a dziewczęta - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
przyroda 6 a - Czubak J. (g20) |
religia 6 a - Olenderek-Majewska K. (g2) |
wychowanie fizyczne 6 a chłopcy - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) j. angielski 6 a dziewczęta - Chwiałkowski S. (g3) |
5 | 11:50-12:35 | j. angielski 6 a chłopcy - Chwiałkowski S. (17G) wychowanie fizyczne 6 a dziewczęta - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
muzyka 6 a - Chojnacki M. (g3) |
religia 6 a - Olenderek-Majewska K. (g7) |
j. angielski 6 a chłopcy - Chwiałkowski S. (g3) wychowanie fizyczne 6 a dziewczęta - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
matematyka 6 a - Niedbała M. (g3) |
6 | 12:50-13:35 | wychowanie fizyczne 6 a chłopcy - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) j. angielski 6 a dziewczęta - Chwiałkowski S. (17G) |
matematyka 6 a - Niedbała M. (g2) |
matematyka 6 a - Niedbała M. (g3) |
wychowanie fizyczne 6 a chłopcy - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) j. angielski 6 a dziewczęta - Chwiałkowski S. (g3) |
zajęcia z wychowawcą 6 a - Czubak J. (g20) |
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 6 b - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 6 b - Niedbała M. (g2) |
muzyka 6 b - Chojnacki M. (g3) |
j. polski 6 b - Ołdakowska D. (g21) |
j. polski 6 b - Ołdakowska D. (g23) |
wychowanie fizyczne 6 b chłopcy - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) j. angielski 6 b dziewczęta - Jakubowska J. (g3) |
2 | 08:55-09:40 | przyroda 6 b - Czubak J. (g20) |
religia 6 b - Olenderek-Majewska K. (g3) |
przyroda 6 b - Czubak J. (g20) |
j. polski 6 b - Ołdakowska D. (g23) |
j. angielski 6 b chłopcy - Jakubowska J. (g3) wychowanie fizyczne 6 b dziewczęta - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
3 | 09:50-10:35 | wychowanie fizyczne 6 b chłopcy - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) j. angielski 6 b dziewczęta - Jakubowska J. (g3) |
j. polski 6 b - Ołdakowska D. (g3) |
wychowanie fizyczne 6 b chłopcy - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) j. angielski 6 b dziewczęta - Jakubowska J. (g3) |
wychowanie fizyczne 6 b chłopcy - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) zajęcia komputerowe 6 b dziewczęta - Niedbała M. (g22) |
matematyka 6 b - Niedbała M. (g2) |
4 | 10:45-11:30 | j. angielski 6 b chłopcy - Jakubowska J. (g3) wychowanie fizyczne 6 b dziewczęta - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
historia i społeczeństwo 6 b - Mrozowska A. (g4) |
j. angielski 6 b chłopcy - Jakubowska J. (g3) wychowanie fizyczne 6 b dziewczęta - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
zajęcia komputerowe 6 b chłopcy - Niedbała M. (g22) wychowanie fizyczne 6 b dziewczęta - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
j. polski 6 b - Ołdakowska D. (g23) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 6 b - Ołdakowska D. (g3) |
matematyka 6 b - Niedbała M. (g2) |
matematyka 6 b - Niedbała M. (g3) |
historia i społeczeństwo 6 b - Mrozowska A. (g4) |
przyroda 6 b - Czubak J. (g20) |
6 | 12:50-13:35 | plastyka 6 b - Jakubowska J. (g3) |
zajęcia techniczne 6 b - Jakubowska J. (g3) |
religia 6 b - Olenderek-Majewska K. (g20) |
matematyka 6 b - Niedbała M. (g10) |
zajęcia z wychowawcą 6 b - Jakubowska J. (g3) |
7 | 13:45-14:30 | |||||
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 7 a - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | muzyka 7 a - Chojnacki M. (g3) |
j. polski 7 a - Kusińska K. (g2) |
j. niemiecki 7 a - Różańska U. (g7) |
j. angielski 7 a - Chwiałkowski S. (g7) |
j. polski 7 a - Kusińska K. (g2) |
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 7 a - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
j. angielski 7 a - Chwiałkowski S. (g4) |
informatyka 7 a - Zalewski B. (g22) |
wychowanie fizyczne 7 a - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
fizyka 7 a - Lewandowska K. (g21) |
3 | 09:50-10:35 | geografia 7 a - Czubak J. (g20) |
chemia 7 a - Jakowska B. (g10) |
matematyka 7 a - Kolczyńska E. (g23) |
religia 7 a - Olenderek-Majewska K. (g3) |
historia 7 a - Mrozowska A. (g4) |
4 | 10:45-11:30 | j. polski 7 a - Kusińska K. (g2) |
religia 7 a - Olenderek-Majewska K. (g20) |
j. polski 7 a - Kusińska K. (g2) |
chemia 7 a - Jakowska B. (g21) |
geografia 7 a - Czubak J. (g20) |
5 | 11:50-12:35 | fizyka 7 a - Lewandowska K. (g21) |
biologia 7 a - Korczak G. (g23) |
j. angielski 7 a - Chwiałkowski S. (g5) |
matematyka 7 a - Kolczyńska E. (g23) |
wychowanie fizyczne 7 a - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
6 | 12:50-13:35 | matematyka 7 a - Kolczyńska E. (g10) |
matematyka 7 a - Kolczyńska E. (g10) |
historia 7 a - Mrozowska A. (g4) |
j. polski 7 a - Kusińska K. (g2) |
wychowanie do życia w rodzinie 7 a - Krzewicka M. (g2) |
7 | 13:45-14:30 | biologia 7 a - Korczak G. (g23) |
zajęcia z wychowawcą 7 a - Kusińska K. (g2) |
wychowanie fizyczne 7 a - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
j. niemiecki 7 a - Różańska U. (g7) |
plastyka 7 a - Owczarek A. (g7) |
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 7 b - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 7 b - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
j. niemiecki 7 b - Różańska U. (g7) |
j. polski 7 b - Kusińska K. (g2) |
wychowanie fizyczne 7 b - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
plastyka 7 b - Owczarek A. (g7) |
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 7 b - Chwiałkowski S. (17G) |
informatyka 7 b - Zalewski B. (g22) |
biologia 7 b - Korczak G. (g23) |
historia 7 b - Mrozowska A. (g4) |
historia 7 b - Mrozowska A. (g4) |
3 | 09:50-10:35 | religia 7 b - Olenderek-Majewska K. (g2) |
j. polski 7 b - Kusińska K. (g2) |
chemia 7 b - Jakowska B. (g21) |
chemia 7 b - Jakowska B. (g5) |
geografia 7 b - Czubak J. (g20) |
4 | 10:45-11:30 | matematyka 7 b - Kolczyńska E. (17G) |
matematyka 7 b - Kolczyńska E. (17G) |
matematyka 7 b - Kolczyńska E. (17G) |
biologia 7 b - Korczak G. (g23) |
j. polski 7 b - Kusińska K. (g2) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 7 b - Kusińska K. (g2) |
geografia 7 b - Czubak J. (g20) |
wychowanie fizyczne 7 b - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
j. polski 7 b - Kusińska K. (g2) |
j. angielski 7 b - Chwiałkowski S. (g2) |
6 | 12:50-13:35 | wychowanie do życia w rodzinie 7 b - Krzewicka M. (g2) |
zajęcia z wychowawcą 7 b - Cieślak Ł. (17G) |
j. angielski 7 b - Chwiałkowski S. (g2) |
matematyka 7 b - Kolczyńska E. (17G) |
wychowanie fizyczne 7 b - Cieślak Ł. (sala gimnastyczna) |
7 | 13:45-14:30 | fizyka 7 b - Lewandowska K. (g21) |
muzyka 7 b - Chojnacki M. (g3) |
fizyka 7 b - Lewandowska K. (g21) |
religia 7 b - Olenderek-Majewska K. (g4) |
j. niemiecki 7 b - Różańska U. (g2) |
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 8 a - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 8 a - Zalewski B. (g10) |
religia 8 a - Olenderek-Majewska K. (g21) |
informatyka 8 a chłopcy - Zalewski B. (g22) j. niemiecki 8 a dziewczęta - Krzewicka M. (g20) |
matematyka 8 a - Zalewski B. (g10) |
biologia 8 a - Korczak G. (g23) |
2 | 08:55-09:40 | wychowanie fizyczne 8 a chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. niemiecki 8 a dziewczęta - Krzewicka M. (g7) |
j. angielski 8 a chłopcy - Grabowska M. (g23) wychowanie fizyczne 8 a dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
wychowanie fizyczne 8 a chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. angielski 8 a dziewczęta - Grabowska M. (g2) |
j. angielski 8 a chłopcy - Grabowska M. (17G) wychowanie fizyczne 8 a dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
j. polski 8 a - Owczarek A. (g5) |
3 | 09:50-10:35 | j. polski 8 a - Owczarek A. (g5) |
fizyka 8 a - Lewandowska K. (g21) |
j. niemiecki 8 a chłopcy - Krzewicka M. (g5) wychowanie fizyczne 8 a dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
fizyka 8 a - Lewandowska K. (g21) |
matematyka 8 a - Zalewski B. (g10) |
4 | 10:45-11:30 | historia 8 a - Mrozowska A. (g4) |
wychowanie fizyczne 8 a chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. angielski 8 a dziewczęta - Grabowska M. (g2) |
historia 8 a - Mrozowska A. (g4) |
wychowanie fizyczne 8 a chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. angielski 8 a dziewczęta - Grabowska M. (g3) |
j. niemiecki 8 a chłopcy - Krzewicka M. (g4) wychowanie fizyczne 8 a dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
5 | 11:50-12:35 | religia 8 a - Olenderek-Majewska K. (g20) |
matematyka 8 a - Zalewski B. (g10) |
chemia 8 a - Jakowska B. (g20) |
geografia 8 a - Czubak J. (g20) |
wiedza o społeczeństwie 8 a - Rokicka E. (g5) |
6 | 12:50-13:35 | wiedza o społeczeństwie 8 a - Rokicka E. (g5) |
j. polski 8 a - Owczarek A. (g5) |
j. polski 8 a - Owczarek A. (g23) |
zajęcia z wychowawcą 8 a - Gomułka G. (g23) |
j. angielski 8 a chłopcy - Grabowska M. (g10) informatyka 8 a dziewczęta - Zalewski B. (g22) |
7 | 13:45-14:30 | chemia 8 a - Jakowska B. (g10) |
wychowanie do życia w rodzinie 8 a - Krzewicka M. (g7) |
j. polski 8 a - Owczarek A. (g23) |
edukacja dla bezpieczeństwa 8 a - Jakowska B. (g21) |
j. angielski 8 a - Grabowska M. (g4) |
8 | 14:40-15:25 |
Klasa 8 b - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | historia 8 b - Mrozowska A. (g4) |
j. polski 8 b - Rokicka E. (g5) |
biologia 8 b - Korczak G. (g23) |
fizyka 8 b - Lewandowska K. (g21) |
matematyka 8 b - Zalewski B. (g10) |
2 | 08:55-09:40 | j. angielski 8 b chłopcy - Chmielewska K. (g2) wychowanie fizyczne 8 b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
fizyka 8 b - Lewandowska K. (g21) |
chemia 8 b - Jakowska B. (g10) |
wychowanie fizyczne 8 b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. angielski 8 b dziewczęta - Chmielewska K. (g5) |
chemia 8 b - Jakowska B. (g7) |
3 | 09:50-10:35 | matematyka 8 b - Zalewski B. (g10) |
wychowanie fizyczne 8 b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. niemiecki 8 b dziewczęta - Krzewicka M. (g7) |
matematyka 8 b - Zalewski B. (g10) |
matematyka 8 b - Zalewski B. (g10) |
religia 8 b - Olenderek-Majewska K. (g5) |
4 | 10:45-11:30 | religia 8 b - Olenderek-Majewska K. (g7) |
j. niemiecki 8 b chłopcy - Krzewicka M. (g7) wychowanie fizyczne 8 b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
j. angielski 8 b - Chmielewska K. (g7) |
j. niemiecki 8 b chłopcy - Krzewicka M. (g7) wychowanie fizyczne 8 b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
informatyka 8 b chłopcy - Zalewski B. (g22) j. angielski 8 b dziewczęta - Chmielewska K. (g7) |
5 | 11:50-12:35 | j. polski 8 b - Rokicka E. (g5) |
historia 8 b - Mrozowska A. (g4) |
j. angielski 8 b chłopcy - Chmielewska K. (g23) j. niemiecki 8 b dziewczęta - Krzewicka M. (17G) |
j. polski 8 b - Rokicka E. (g5) |
j. angielski 8 b chłopcy - Chmielewska K. (g23) informatyka 8 b dziewczęta - Zalewski B. (g22) |
6 | 12:50-13:35 | wychowanie fizyczne 8 b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) j. angielski 8 b dziewczęta - Chmielewska K. (g7) |
geografia 8 b - Czubak J. (g20) |
wychowanie fizyczne 8 b chłopcy - Kaczorowska E. (hala sportowa) wychowanie fizyczne 8 b dziewczęta - Gomułka G. (hala sportowa) |
j. polski 8 b - Rokicka E. (g5) |
wiedza o społeczeństwie 8 b - Rokicka E. (g5) |
7 | 13:45-14:30 | wiedza o społeczeństwie 8 b - Rokicka E. (g5) |
edukacja dla bezpieczeństwa 8 b - Jakowska B. (g10) |
j. polski 8 b - Rokicka E. (g5) |
zajęcia z wychowawcą 8 b - Kaczorowska E. (g10) |
wychowanie do życia w rodzinie 8 b - Krzewicka M. (g5) |
8 | 14:40-15:25 |
Dziennik Klasa 1a - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna Siwek M. (19) 11:50-12:35
religia Popowska E. (19) |
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna Siwek M. (19) 09:50-10:35
j. angielski Zelmańska M. (19) 10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna Siwek M. (19) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Siwek M. (19) 08:55-09:40
j. angielski Zelmańska M. (19) 09:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna Siwek M. (19) |
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna Siwek M. (19) |
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna Siwek M. (19) 10:45-11:30
religia Popowska E. (19) |
Dziennik Klasa 1b - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna Miller J. (17) 10:45-11:30
religia Popowska E. (17) |
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna Miller J. (17) 10:45-11:30
j. angielski Zelmańska M. (17) |
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna Miller J. (17) 09:50-10:35
j. angielski Zelmańska M. (17) 10:45-12:35
edukacja wczesnoszkolna Miller J. (17) |
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna Miller J. (17) |
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna Miller J. (17) 11:50-12:35
religia Popowska E. (17) |
Dziennik Klasa 2a - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
religia Olenderek-Majewska K. (12) 08:55-12:35
edukacja wczesnoszkolna Dobrzyńska M. (12) |
08:00-08:45
j. angielski Zelmańska M. (12) 08:55-11:30
edukacja wczesnoszkolna Dobrzyńska M. (12) |
08:00-08:45
innowacja - j. angielski Zelmańska M. (12) 08:55-12:35
edukacja wczesnoszkolna Dobrzyńska M. (12) |
08:00-08:45
religia Olenderek-Majewska K. (12) 08:55-12:35
edukacja wczesnoszkolna Dobrzyńska M. (12) |
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna Dobrzyńska M. (12) 10:45-11:30
j. angielski Zelmańska M. (12) |
Dziennik Klasa 2b - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Żakieta M. (13) 08:55-09:40
religia Olenderek-Majewska K. (13) 09:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna Żakieta M. (13) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Żakieta M. (13) 08:55-09:40
j. angielski Zelmańska M. (13) 09:50-11:30
edukacja wczesnoszkolna Żakieta M. (13) |
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna Żakieta M. (13) 10:45-11:30
religia Olenderek-Majewska K. (13) 11:50-12:35
innowacja - j. angielski Zelmańska M. (13) |
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna Żakieta M. (13) |
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna Żakieta M. (13) 11:50-12:35
j. angielski Zelmańska M. (13) |
Dziennik Klasa 3 - dziennik edukacji wczesnoszkolnej - plan lekcji
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Szostek A. (9) 08:55-09:40
j. angielski Jakubowska J. (9) 09:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna Szostek A. (9) |
08:00-12:35
edukacja wczesnoszkolna Szostek A. (9) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Szostek A. (9) 08:55-09:40
religia Gutkowski k. (9) 09:50-10:35
innowacja - j. angielski Chwiałkowski S. (9) 10:45-12:35
edukacja wczesnoszkolna Szostek A. (9) |
08:00-11:30
edukacja wczesnoszkolna Szostek A. (9) 11:50-12:35
j. angielski Jakubowska J. (9) |
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna Szostek A. (9) 08:55-09:40
religia Gutkowski k. (9) 09:50-12:35
edukacja wczesnoszkolna Szostek A. (9) |